Долинський ліцей №4 Результати участі в шкільних олімпіадах.
Організація змагань

  • З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.
  • Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів - це інтелектуальні змагання на освітньому просторі України, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів.
  • Наразі проводяться змагання з 26 навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, іспанська, французька, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології), мови та літератури національних меншин.

Результати участі в ІІ етапі 2019-2020 н.р.
Кількість призерів:Назва предмету
4Українська мова та література
2Англійська мова
5

Біологія

5Хімія
5Фізика
4Математика
1Інформатика (програмування)
3Географія
1Німецька мова
2Трудове навчання
2Основи християнської етики
1Графічна грамота (креслення)
Завдання шкільних олімпіад

  • розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
  • повага до дитини, надання їй свободи вибору;
  • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
  • прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, викладачами і батьками;
  • виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
  • безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.

Змагання проходять у чотири етапи:


  • I (перший) етап - шкільні (міжшкільні);
  • II (другий) етап - районні (міські);
  • III (третій) етап - обласні (в м. Києві - міський);
  • IV (четвертий) етап – всеукраїнський рівень.

Результати участі в ІІІ етапі 2019-2020 н.р.
Предмет Призери Вчитель
БіологіяКрупа Мар’яна
Тимофійчук Максим
Копцюх Софія
Мельник І.І.
Трудове навчанняКальмук АндрійЖгута Н.М.