Нагородження призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Новий 2022 рік у нашому ліцеї розпочався з приємної події – нагородження подарунками призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів. Пишаємося здобутками наших учнів та їх наставників!  
Нагородження призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Українська мова та література
ІІ місце – Балан Юлія , учениця 9-А класу, вчитель Стандіо В.М.
ІІІ місце – Мельник Вікторія, учениця 10-А класу, вчитель Гаврилишин М.Ю.
ІІІ місце – Дмитрів Інеса, учениця 11-Б класу, вчитель Франків О.М.
 Англійська мова
ІІІ місце – Федорів Христина, учениця 11-Б класу, вчитель Дзібій Н.В.
 Біологія
ІІ місце – Музика Марія, учениця 8-Б класу, вчитель Мельник І.І.
ІІ місце – Копцюх Софія, учениця 10-А класу, вчитель Мельник І.І.
ІІ місце – Тимофійчук Максим, учень 11-Б класу, вчитель Мельник І.І.
 Екологія
ІІ місце – Тимофійчук Максим, учень 11-Б класу, вчитель Мельник І.І.
Історія
ІІ місце – Музика Марія, учениця 8-Б класу, вчитель Мороз М.Б.
ІІІ місце – Балан Юлія, учениця 9-А класу, вчитель Мороз М.Б.
 Хімія
ІІ місце – Климович Євген, учень 8-А класу, вчитель Дацків О.В.
ІІ місце – Тимофійчук Максим, учень 11-Б класу, вчитель Дацків О.В.
ІІІ місце – Волощук Анна, учениця 10-А класу, вчитель Дацків О.В.
 Фізика
ІІ місце – Гурський Вадим, учень 9-Б класу, вчитель Волощук І.Т.
ІІ місце – Миндюк Вікторія, учениця 11-Б класу, вчитель Жгута Л.П.
ІІІ місце – Волощук Анна, учениця 10-А класу, вчитель Волощук І.Т.
 Математика
І місце – Миндюк Вікторія, учениця 11-Б класу, вчитель Семенишин Н.О.
ІІІ місце – Волощук Анна, учениця 10-А класу, вчитель Мигович С.І.
 Географія
ІІІ місце – Тимофійчук Максим, учень 11-Б класу, вчитель Кудибин Л.Ю.
 Трудове навчання
ІІ місце – Пінчук Назарій, учень 11-Б класу, вчитель Жгута Н.М.
ІІІ місце – Скаб’як Софія, учениця 9-Б класу, вчитель Жгута Н.М.
ІІІ місце – Жгута Ірина, учениця 11-Б класу, вчитель Жгута Н.М.
 Правознавство
І місце – Кос Ксенія, учениця 10-А класу, вчитель Мороз М.Б.
 ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
І місце – Балан Юлія, учениця 9-А класу, вчитель Стандіо В.М.
ІІ місце – Гриневич Софія, учениця 4-А класу, вчитель Куцик І.П.
 ХІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце – Балан Юлія, учениця 9-А класу, вчитель Стандіо В.М.
 Щирі вітання дітям та подяка педагогам за професіоналізм, мудрість та знання, нелегку і дуже важливу працю! 
У ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів візьмуть участь 7 ліцеїстів. Бажаємо успіху, будьте впевнені у своїх можливостях!
Дякуємо спонсорам за надані подарунки:
1. Депутату Богдану Юліановичу – директору Долинського ГПЗ
2. Ленігевичу Богдану Васильовичу – депутату Івано-Франківської обласної ради
3. Новосельському Максиму Михайловичу – депутату Долинської міської ради
4. Бартків Лідії Степанівні – приватному підприємцю
5. Мальчику Олегу Васильовичу – в.о. начальника НГВУ «Долинанафтогаз»