День цивільного захисту

У закладі 07 травня 2021 року проведено День цивільного захисту.

Учні та педагоги ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров`я та життя.

День цивільного захисту

Класні керівники під час проведення виховних годин у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Вчитель ЗУ Кузьмич М.Д. та вчителі фізичної культури провели військово-спортивні змагання з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Цивільний Захист»:

  • виконання нормативу з неповного розбору та складання АКМ;
  • підтягування на перекладині;
  • метання навчальної гранати;
  • естафета «біг з перешкодами»;
  • підняття та жим гирі 16 кг;
  • перетягування канату.
Для учнів 10-х класів: вчитель Балан Н.М. провела бесіду «Правила поведінки та дії населення при пожежах», вчитель Кузьмич М.Д. організував перегляд і обговорення відеофільму «Правила евакуації під час виникнення НС».

   Вчитель Балан Н.М. та медична сестра ліцею Кіщук М.І. з учнями 11 класів провели урок-практикум «Домедична допомога постраждалим при нещасних випадках». Під час заняття було відпрацьовано алгоритм дій надання допомоги при термічних опіках, отруєнні чадним газом, кровотечах, переломах, СЛР.

Завершальним етапом Дня ЦЗ була навчальна евакуація ліцею, за звуковими сигналами, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.