ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
19 травня у Долинському ліцеї №4 з метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах воєнного стану, проведено День цивільного захисту. Впродовж дня для ліцеїстів класними керівниками та учителями проведені заняття з цивільного захисту, тематичні виховні заходи, під час яких вони повторювали правила поведінки в разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних ситуаціях, вчилися, як діяти за сигналами сповіщення. Медична сестра ліцею Кіщук М.І. вчила учнів користуватися засобами індивідуального захисту та виготовляти їх, надавати першу домедичну допомогу постраждалим. Для учнів початкових класів організовано перегляд відеороликів: «Як поводитись при виявленні невідомих предметів» та «Безпечні літні канікули з песиком Патроном».
Вчителі фізичної культури та захисту України провели змагання серед учнів 10-11 класів з військово-прикладних видів спорту.
    В рамках Дня ЦЗ здійснена навчальна евакуація.
Також до закладу були запрошені: провідний фахівець відділу цивільного захисту Калуського РУ ГУДСНС в Івано-Франківській області Мар’яна Попик, начальник відділу з питань НС, ЦЗ, МР та реінтеграції ветеранів Любомир Кіщук, інспектор з ювенальної превенції Калуського РВП Олександр Ліцман.
Відповідні фахівці розповіли про організацію цивільного захисту у навчальному закладі в умовах воєнного стану, основні правила поведінки в умовах небезпеки воєнного стану, заходи безпеки під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Щиро вдячні спеціалістам за корисну, цікаву та змістовну інформацію!
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ